Pokud nechodíte na ostro, pak je spodní prádlo nedílnou součástí i vašeho šatníku. A je jen na vás, zda si dopřejete komfort značkového textilu, nebo přistoupíte na řadu kompromisů. Proč byste měli sáhnout hlouběji do kapsy a udělat si radost pořádnými spodky? Důvodů je víc než dost…

Pohodlí až na prvním místě

Jak poznáte kvalitní pánské spodní prádlo? Především podle toho, že vás nebude tlačit, škrtit, škrábat… zkrátka ho nebudete neustále řešit. Bude vám perfektně sedět a nijak vás neomezovat. Komfort však úzce souvisí jak s kvalitou, tak s vhodně zvoleným střihem a velikostí.

Při výběru byste zároveň měli přihlížet i k outfitu, se kterým budete spodní prádlo nosit. V úzkých kalhotách vám bude příjemněji v úplejších boxerkách či ve slipech spíše než ve volnějších trenýrkách.

Zdravotní nezávadnost

Pořídili jste si zbrusu nové „no name“ spodky z tržnice a zanedlouho se vám v okolí intimních partií objevily vyrážky? Buďto jde o kontaktní alergii, nebo o nevhodně umístěný prvek, který vás při nošení dráždí. V horším případě je prádlo napuštěno agresivními chemickými látkami. Chcete-li mít jistotu, že to, co máte na sobě každý den, je zdravotně nezávadné, sáhněte po kvalitním spodním prádle.

Přečtěte si:   Řasy jako mrkačka

Vydrží déle než jednu sezónu

Sotva jste doplnili zásoby spodního prádla a párkrát si ho vzali na sebe, už abyste sháněli nové, protože vypadá nošeně a objevují se na něm díry. Jak tomu předejít? Připlaťte si za kvalitu a nebudete se muset nakupováním spodků zahýbat ani zdaleka tak často.

Dodá vám na sebevědomí

Ve značkovém spodním prádle se budete cítit mnohem lépe a budete tak působit i na opačné pohlaví. Bez ohledu na to, zda si nakonec vyberete pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Diesel či jinou značku, získáte zdravé sebevědomí a stane se z vás lev salonů. Alespoň to tvrdí většina mužů, kteří vyměnili antisexy spodky za stylový módní kousek.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *