Ne vždy mají rodiče čas nachystat dětem pořádnou svačinu a kvalitní bistro tak může být pro jejich potomky rozdílem mezi zdravou výživou a rychle získanými prázdnými kaloriemi ze „sušenkových“ automatů, které navíc nedodají jejich organismu prakticky žádné užitečné živiny.

I v případě těch opravdu dobrých navíc není situace příliš příznivá. Mezi obyčejnou müsli tyčinkou (byť z kvalitních cereálií a ovoce) a domácím jogurtem či zapečenými toasty je pořádný rozdíl. A přesně takové produkty má pro své konzumenty nachystána síť školních bister REFRESH BISTRO.

Denně čerstvé a s rychlou obsluhou

Ty tam jsou doby, kdy bylo ve školních bufetech  k dostání jen sladké pečivo a nějaké ty sladkosti. Koneckonců – současná pamlsková vyhláška už nic takového neumožňuje. I přesto však lze dětem nabídnout chutné a zdravé produkty za rozumnou cenu, které si budou rády dopřávat na svačinu.

U Refresh bistra jsou tak k dostání například domácí jogurty s müsli, ovocem, čokoládou, cereálními kuličkami apod, případně i lahodná smoothie, čerstvé pomazánky a saláty, či dokonce polévky nebo pečené ovocné kapsy. Vyberete si tu tedy opravdu kdokoliv.

Přečtěte si:   A jaké je vaše novoroční předsevzetí?

O vše se navíc stará i rychlá a přívětivá obsluha, která si velmi dobře uvědomuje, jak málo času děti o přestávkách na nákup svačiny a její konzumaci mají. Nemusíte se tedy bát, že by se na vaše svěřence nedostala řada jen kvůli liknavosti nebo nedostatečnému vybavení personálu.

Od příštího roku se nabídka rozšiřuje

I když byly školy na nějaký čas téměř zcela zavřené, tato síť bufetů během covidu rozhodně nezkrachovala. Naopak se od tohoto září rozšiřuje o nové pobočky – z původních 18 se tak stane rovnou 35. A tím možnosti spolupráce rozhodně nekončí. Tuto značku si tak můžete pozvat i do své školy. Zjistěte více na stránkách Refreshbistro.cz a dopřejte svým dětem či studentům možnost kvalitního stravování se vším všudy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *