Kde se ubytovat při návštěvě Karlštejna?
Kde se ubytovat při návštěvě Karlštejna?

Česko nabízí mnoho krásných destinací ke strávení dovolené či víkendového odpočinku. Přijdou si na své turisté obdivující krásy a klid přírody, ale i milovníci zámků a hradů, kterých je u nás hojně. Pokud byste chtěli od každého trochu, pak se vydejte do malebné krajiny Českého krasu, kde se také nachází středověký hrad Karlštejn.

Pokud se rozhodnete k návštěvě Karlštejnu, naskýtá se vám spousta dalších pozoruhodností, které můžete v jeho okolí objevovat. Za návštěvu určitě stojí vápencové lomy Velká a Malá Amerika, které jsou vzájemně propojeny podzemními šachtami. Pokochat se můžete také Budňanskou skálou či vodopády na Bubovickém potoku.

Ubytování pod Karlštejnem

V půvabném prostředí chráněné krajinné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky je umístěn hotel u hradu Karlštejn. Romantický Hotel Mlýn Karlštejn najdete 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytovat se zde můžete ve stylově zařízených pokojích, k dispozici je rybí restaurace s letní terasou, klimatizované konferenční prostory a parkoviště. Hotelový areál zahrnuje také velký ostrov s romantickým altánkem, grilem a party stanem. Součástí hotelu je i relaxační centrum, kde můžete odpočívat ve finské sauně, whirlpoolu anebo pracovat na své kondici ve fitness centru.

Přečtěte si:   Po stopách filmů aneb místa, kde se natáčely filmové hity

Romantické prostředí

Ubytování v hotelu Karlštejn nabízí pro své klienty 21 pokojů různých typů, s celkovou kapacitou 49 lůžek. Hotel je přizpůsoben ke konání svateb a několikrát získal ocenění „Svatební místo roku“. Proto zde kromě standardních dvoulůžkových pokojů a rodinných pokojů naleznete také svatební pokoje s nadstandardním vybavením. V pokojích je k dispozici klimatizace a Wi-Fi internetové připojení. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *