Kde se ubytovat při návštěvě Karlštejna?

Kde se ubytovat při návštěvě Karlštejna?

Kde se ubytovat při návštěvě Karlštejna?

Česko nabízí mnoho krásných destinací ke strávení dovolené či víkendového odpočinku. Přijdou si na své turisté obdivující krásy a klid přírody, ale i milovníci zámků a hradů, kterých je u nás hojně. Pokud byste chtěli od každého trochu, pak se vydejte do malebné krajiny Českého krasu, kde se také nachází středověký hrad Karlštejn.

Pokud se rozhodnete k návštěvě Karlštejnu, naskýtá se vám spousta dalších pozoruhodností, které můžete v jeho okolí objevovat. Za návštěvu určitě stojí vápencové lomy Velká a Malá Amerika, které jsou vzájemně propojeny podzemními šachtami. Pokochat se můžete také Budňanskou skálou či vodopády na Bubovickém potoku.

Ubytování pod Karlštejnem

V půvabném prostředí chráněné krajinné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky je umístěn hotel u hradu Karlštejn. Romantický Hotel Mlýn Karlštejn najdete 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytovat se zde můžete ve stylově zařízených pokojích, k dispozici je rybí restaurace s letní terasou, klimatizované konferenční prostory a parkoviště. Hotelový areál zahrnuje také velký ostrov s romantickým altánkem, grilem a party stanem. Součástí hotelu je i relaxační centrum, kde můžete odpočívat ve finské sauně, whirlpoolu anebo pracovat na své kondici ve fitness centru.

Romantické prostředí

Ubytování v hotelu Karlštejn nabízí pro své klienty 21 pokojů různých typů, s celkovou kapacitou 49 lůžek. Hotel je přizpůsoben ke konání svateb a několikrát získal ocenění „Svatební místo roku“. Proto zde kromě standardních dvoulůžkových pokojů a rodinných pokojů naleznete také svatební pokoje s nadstandardním vybavením. V pokojích je k dispozici klimatizace a Wi-Fi internetové připojení. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Zanechejte odpověď

Copyright © 2019 Kvalitní.cz ·