Které typy pojištění se vyplatí sjednat?
Které typy pojištění se vyplatí sjednat?

Která pojištění patří mezi ty, jež bychom měli mít skutečně všichni? Co všechno kryjí a jak je sjednat, abychom nemuseli stát dlouhé fronty na pobočkách? Podívejte se na tipy ze světa pojišťovnictví.

Pojištění majetku

Pojištění majetku je jeden z nejvýhodnějších produktů, které pojišťovny nabízejí – u kvalitní pojišťovny totiž v jeho relativně nízké ceně získáte mnohé další výhody, jako je například pojištění odpovědnosti za škodu. Pojištění majetku vám zajistí opravdu klidný spánek ve všech případech, které mohou nastat.  Ochrání váš dům či byt v případě požáru, povodně či bouře, kryje vám finance v případě, že omylem shodíte zboží v obchodě, zraníte někoho při sportovních aktivitách, nebo v případě, že vám nebo sousedovi vyteče voda z pračky. Toto pojištění je základ!

Pojištění „blbosti“

Zde by měli zbystřit zejména rodiče, ale tento typ pojištění bychom vlastně měli mít uzavřený naprosto všichni. Pokud nejsme dokonalí, občas se prostě stane, že se nám něco nepovede. Pojištění odpovědnosti za škodu bude krýt vás i celou vaši rodinu! Ta nejlepší pojištění proti blbosti mají navíc celosvětovou platnost, takže se hodí i pro případ, že vaše děti nebo domácí zvířata něco nečekaného způsobí a vznikne při tom škoda na majetku nebo na zdraví. Takto ochráníte před nečekanými vysokými výdaji sebe i celou svou rodinu, která s vámi žije ve společné domácnosti.

Přečtěte si:   Získejte výhodnou půjčky na bydlení?

Kde se nechat pojistit?

Jednou z nevýhod, kterou sjednání pojištění vždy mělo, byla nutnost navštěvovat pobočku, kde jste si vyslechli spoustu nepříjemných otázek a přechytralých pouček. Navíc jste dostali pojistné podmínky, k jejichž přečtení byste potřebovali lupu a alespoň týden času. Dnes se doba naštěstí změnila, a pojištění si můžete sjednat v pohodlí domova – vše si přečíst svým tempem, zákaznické podpory se zeptat na případné otázky, a pojistit si klidný spánek online během pár kliknutí.

Základní typy pojištění je vždy dobré mít sjednané.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *