Burger Hamburger Foodstuffs Food  - Skica911 / Pixabay

Zážitkové cestování je v dnešní době v módě. Už nám nejde jen o dlouhé seznamy památek. Ze svého výletu si chceme odnést i něco víc, než jen spoustu turistických pohlednic a výhled z nejvyšší věže kraje.

Ty nejlepší zážitky se pojí beze sporu s našimi smysly. Rádi se necháváme okouzlit, s oblibou objevujeme nové chutě a bez váhání se vrhneme po proudu autentické atmosféry. Některé oblasti Čech a Moravy jsou k tomu však stvořené lépe než jiné. Kupříkladu – co se vám vybaví jako první, když se řekne Pálava?

Za kouzlem dobrého vína

Ano, určitě to bude víno. Očekávali bychom, že každá restaurace na Pálavě nám sklenku nějakého toho kvalitního nabídne. Ovšem místo toho nápojovým lístkům stále ještě vévodí zahraniční produkce.

Stačí se však v okolí trochu porozhlédnout a určitě narazíte i na čestné výjimky. A jednou z nich je i Vinařský dvůr na faře v Ivani. Hledáte místo, odkud si odnesete jen ty nejkrásnější vzpomínky na své cestování? Právě jste ho našli.

Tip pro čtenáře: Nomadic.cz – nevšední cestovatelský blog

Na první pohled si ho zamilujete – uvelebil se totiž ve dvoře historické barokní fary a provozuje ho rodinné vinařství Holánek. Díky žádaným ochutnávkám vín napříč celou produkcí vinařství si budete připadat jako v tom nejlepším vinném sklípku, a přitom se neochudíte ani o gastronomické zážitky v podání místní restaurace. Víno a dobré jídlo totiž odjakživa patřily k sobě.

Vinný sklep, starý přes 200 let

Ano, přesně takový trumf pro vás tahle Pálava restaurace má. A navíc přidá i oblíbené grilované pochoutky, domácí sendviče a burgery a pestrou nabídku domácích chlazených specialit. To vše navíc korunované každodenním provozem od 10 :00 do 19:00 hod. Užijte si Pálavu všemi smysly ve Vinařském dvoře na faře v Ivani. Svého čtyřnohého mazlíčka navíc můžete vzít s sebou a víno, které vám zachutná, si samozřejmě lze pořídit i domů. Nabídka je velmi pestrá a nechybí v ní ani archivní kousky. Určitě si tak přijdete na své.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *