Pokud se rozhodnete, že vaše firemní infrastruktura z hlediska výpočetních technologií potřebuje do značné míry obnovu, potom je potřeba zejména nalézt spolehlivého dodavatele. Ideálně využít nabídky skutečných profesionálů. Avšak v tomto ohledu může být trochu problém, jak takovou firmu vlastně poznáte. Pojďme si k tomu něco říci v dnešním článku.

Serverová řešení pro vaši firmu

Pokud se podíváme nejprve na to, co by vás mělo nasměřovat ke skutečným profesionálům v oboru, potom je to jednak určitá historie vybrané dodavatelské firmy a také zkušenosti spokojených zákazníků. Skutečně kvalitní firmy nabídnou také nadstandardní služby a snahu individuálně vyhovět vašim požadavkům. Třeba firma Czech Server, která se zaměřuje na prodej serverů, pracovních stanic ale také komponent pro tyto stroje, má působnost na trhu již od roku 2007. Pro Vaši firmu a firemní systémy postavené dnes z valné většiny na informačních technologiích, je schopna dodat:

  • Zboží z české distribuce
  • Odborně repasované servery

Můžete si vybírat jak nové zboží, tak repasované, přičemž u toho repasovaného máte jistotu, že pochází z datových center, kde byly komponenty provozovány v optimálních podmínkách. Samozřejmě před dalším prodejem také takový hardware prochází komplexní diagnostikou. Pokud se rozhodnete využít server bazar, můžete nákup nového serveru realizovat také prostřednictvím e-shopu. Nebo je možné si jej také před vyzvednutím prohlédnout na prodejně v Praze.

Spolehlivé dodávky IT řešení pro vaši firmu
Spolehlivé dodávky IT řešení pro vaši firmu

Další služby

Pro firmu Czech Server ale samozřejmě není vše pouze o samotném prodeji. Může vám nabídnout také kompletní servis, a to včetně instalace ve vaší serverovně. Je možno získat také záruku Next Business Day, která představuje komfortní rozšířenou záruku tolik využívanou ve firemním prostředí. Individuální domluva na dalších zákaznických službách je rovněž možná.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *