S koncem prázdnin přichází chladnější počasí. Zahrady a terasy se uklízejí po letní sezóně a zdá se, že je s venkovními akcemi konec. Ale čekat až do jara s pořádáním parádních párty? Ani náhodou! Svatby, narozeninové oslavy a další události si žádají příjemná společenské setkání a venkovní prostředí je naprosto ideální. Nehledě na počasí se totiž může uspořádat outdoorová akce, stačí jen zajistit několik nezbytností a pak už jen sezvat rodinu a přátele. A v jakém duchu se večírek ponese? Barvy a témata podzimu nabízejí celou řadu možností!

Stan jako přístřešek

Poslední sluneční paprsky a nastává chladné období, proto při přípravě jakýchkoli venkovních akcí se musí myslet na zajištění přístřeší a tepla. Vhodným řešením je pro všechny situace pronájem párty stanů. V nabídce jsou dvě varianty stanů. Nůžkový stan, který je možné spojovat s dalšími, se hodí na menší rodinné akce a oslavy narozeniny. Naopak trubkový stan pojme až tři sta sedících hostů, což je ideální pro větší firemní akce nebo svatební veselí, protože pod plachtou se může ukrývat jídelna, taneční parket i zázemí pro hudební kapelu.

Přečtěte si:   Hodinová manželka Eva

Raut i ohýnek

Raut ve venkovském stylu? Proč ne, protože různé cateringové společnosti nabízejí dovoz občerstvení s obsluhou už od dvaceti osob. Při větším počtu hostů je menu na míru nutností, ale přesto se může mimo stan postavit gril na pečení klobás či pořádného steaku z krkovice. Při velkých akcích rovněž kamarády a známé potěší rožnění selátka, které se může podávat s chlebem. Ten si jistě děti rády opečou přímo na ohýnku, který ale musí být zajištěný a v bezpečné vzdálenosti od postaveného stanu.

Dýně, pavouci i kostlivci

Jaké téma nebo výzdobu použít? Při venkovních akcích jsou osvědčeným receptem rustikální motivy, které mohou vhodně doplňovat podzimní témata včetně dýní nebo koncem října halloweenské ozdoby ve formě pavouků či kostlivců. Duchařské motivy jsou velmi populární u narozeninových oslav, kdy hudbu a taneční zábavu mohou doplnit nevšední soutěže. Kromě menu se nesmí zapomenout ani na vhodné nápoje, podzimní počasí nahrává teplým variantám, samozřejmě na výběr též bez obsahu alkoholu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *