Znáte rodinnou firmu KORAN Rankov? V našich končinách nabízí svým zákazníkům především široké portfolio kleštin a samozřejmě i profesionální zakázkovou kovovýrobu, realizovanou na moderních a přesných strojích.

Její reference sahají až do mezinárodních vod. Oblíbené tlačné kleštiny a další prvky míří například do Švýcarska, Rakouska, Belgie apod. Jde o náhradní díly, určené pro automobilový průmysl, ale také o příslušenství pro oblíbené CNC stroje apod. Ty dokonce leckdy vycestují až do Izraele nebo USA.

Kvalita na prvním místě

Pokud si objednáte kovoobrábění na zakázku, můžete se spolehnout na to, že bude probíhat podle těch nejvyšších standardů kvality. Vždy je realizováno prostřednictvím moderních CNC soustružnických center, a to od značek Chiah Chyun, Kummer nebo Goodway, jež jsou podle potřeby vybaveny i poháněnými nástroji apod.

Můžete se tak spolehnout na to, že je vaše zakázková kovovýroba v těch nejlepších rukou. Vše je poté navíc kontrolováno prostřednictvím přesného měřičského vybavení a dalších pomůcek. Žádného „zmetku“ se tedy bát rozhodně nemusíte.

Ale ve hře není jen výroba na strojích, mnohé prvky jsou odborníci z firmy KORAN Rankov schopni vyrobit i ručně. A pro finální dotažení všech zakázek je k dispozici i:

  • pískovací box,
  • vibrační omílací buben
  • a popisovací laser.
Přečtěte si:   Dárek, který snoubí jedinečnou krásu a investici do drahého kovu

A pokud by na něco síly této rodinné firmy přece jenom nestačily, domluví další spolupráci s některým ze spolehlivých externích dodavatelů. Na vás tedy opravdu žádné starosti nečekají. Stačí jen dobře popsat zakázku a těšit se na výsledek. A i s tím vám profesionálové na slovo vzatí ochotně pomohou.

A zdaleka nemusí jít jen o kleštiny a kleštinové upínače. Poptat můžete třeba i výrobu přesných dílců, určených pro elektrotechnický průmysl či pro jednoúčelové stroje. Nic není problém. Zjistěte více na stránkách Koran-rankov.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *