Plánování dovolené s sebou přináší celou řadu problémů, s nimiž se musíte dopředu vypořádat. Jedině tak si totiž můžete zařídit ničím nerušený odpočinek, který by vám jinak narušovaly zbytečné problémy. Jedním z nich je i parkování automobilu v případě, že se chystáte na dovolenou letět letadlem. Naštěstí jsou již v současnosti běžně dostupná hlídaná parkoviště, kde můžete svůj vůz ponechat i několik týdnů či měsíců.

Parkování u letiště vás nemusí stát celé jmění

Pokud se plánujete vydat na dovolenou letadlem, pravděpodobně budete řešit problém v podobě parkování. Jen málokdo se na letiště vydá taxíkem, nebo má možnost osobního odvozu, a proto se většinou nevyhnete hledání parkování. I když budete chtít automobil zaparkovat v nejbližší ulici, nemusí se jednat zrovna o nejlepší volbu.

První problém představuje samotná bezpečnost, kdy je poměrně pravděpodobné, že se o vůz začnou dříve či později zajímat různí živlové. Špatně zaparkovaný vůz bude trnem v oku i městské policii, v jejíž kompetenci je odtažení vozidla, což vám pořádně zkomplikuje váš návrat z dovolené. Mnohem lepší je tedy spolehnout se na parkoviště u letiště Václava Havla, které vám zajistí neustálý dohled nad vozidlem a také doplňkové služby, jako je odvoz na letiště.

Přečtěte si:   Když vaše auto potřebuje pauzu

Sjednání parkování vám nezabere více než pár minut

Jestliže se rozhodnete, že je pro vás parkování letiště Praha tím správným řešením, můžete si ho sjednat během pár minut telefonicky. U nejvyužívanějšího parkoviště TOP Parking lze parkovací místo rezervovat už dvě hodiny před plánovaným odletem.

Veškeré podrobnosti přitom můžete dojednat přímo s operátorem, který vám popíše, jak bude vše probíhat. Běžně je ve službách zahrnut také odvoz na letiště a následný odvoz k vašemu vozidlu po návratu z dovolené – po příletu stačí pouze kontaktovat řidiče a ten vás do 15 minut vyzvedne.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *