Sausage Bread Bun Basket  - victoriamorgado5 / Pixabay

Přiznejme si to. I když se snažíme myslet ekologicky, čas od času se nám to zkrátka nedaří. Jde například o všechny ty velké akce s přáteli, u nichž by byla spotřeba klasického nádobí tak neúnosná, že zkrátka a dobře dáme pro jednou přednost umělohmotným táckům či talířkům.

Co když však pro vás máme ještě jinou alternativu, jež vás ušetří dlouhých minut strávených u dřezu a zároveň potěší i naše životní prostředí? Skvělé řešení představuje stále oblíbenější jedlé nádobí.

Pomocníci, které nakonec prostě sníte

Celý princip je opravdu jednoduchý. Zapomeňte na kelímky a další části jídelního setu, lisované z ekologického papíru s obrovskou uhlíkovou stopou, jež se navíc velmi brzy rozpadají pod náporem mastnoty nebo vody.

Šikovné jedlé talíře či kelímky vydrží v bezchybném stavu velmi dlouho. Například u lžiček je to třicet minut. Teprve poté na nich začnou být vidět první známky rozkladu. A to je dostatečná doba na to, abyste si své jídlo plně vychutnali. A co si poté počít s nádobím? Zkrátka a dobře ho snězte.

Přečtěte si:   Vybíráte klimatizaci? Víme, jak se od sebe liší jednotlivé značky

Jedlé nádobí je k jídlu se vším všudy

Ano, přesně takhle snadné to je. Zajímá vás, z čeho se tyto produkty vyrábějí? Kupříkladu již zmiňované jedlé lžičky mají v sobě opravdu jen ty nejlepší ingredience. Jde například o směs cereálních mouček ochucenou rozličným kořením nebo dobarvenou kakaovým práškem. Mají jemně nasládlou chuť, takže si je můžete vychutnat jako další dezert.

A totéž platí třeba i pro kelímky na kávu a jim podobné. Není totiž nad to si jako dezert ještě něco malého zakousnout. Jedlé nádobí navíc vašemu organismu dodá vlákninu a další ceněné prvky. A pokud na něj přece jen mít chuť nebudete, nebo díky jeho sytosti jednoduše celou porci nezvládnete, nedělejte si výčitky. V odpadu se velmi rychle samo rozloží. Více informací se dozvíte na stránkách jedlenadobi.cz, kde si snadno vyberete nádobí přesně pro svou párty.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *