cigarette, smoke, burning cigarette

Elektrické cigarety jsou stále populárnější alternativou kouření. V souvislosti s tím však vyvstává otázka, zda se opravdu jedná o lepší či dokonce zdravější řešení, jak jsou e-cigarety často prezentovány ze stany prodejců. Tato alternativa k tabákovým cigaretám s sebou přináší řadu výhod, včetně nižších nákladů, méně škodlivých látek a možnosti přesného nastavení dávky nikotinu. Samotný výčet výhod tak téměř vyvolává dojem, že se jedná o revoluci v oblasti nikotinové závislosti. Je tomu opravdu tak, nebo se jedná pouze o klamavou reklamu?

Vdechujete méně škodlivých látek

Se závislostí na klasických cigaretách se u nás potýkají tisíce lidí, a proto není divu, že roste i poptávka po šetrnějších alternativách. Jednou z nich jsou e-cigarety, které jsou často prezentovány jako zdravější alternativa, jež není tak škodlivá jako klasické kouření. Toto tvrzení dokládají i studie, podle nichž se při jejich používání netvoří tolik škodlivých a karcinogenních látek.

Každopádně je nutné si uvědomit, že stále obsahují určitou dávku nikotinu, která může způsobovat silnou závislost. Každá elektronická cigareta má však dopředu stanovený obsah nikotinu, díky čemuž uživatelé vědí, kolik nikotinu užívají. U jednorázových cigaret firmy HQD je obsah nikotinu stanoven na 18 mg/ml, přičemž můžete vybírat i z jiných modelů elektrických cigaret. Právě proto se používají často při léčbě zavilosti na nikotinu či jako alternativa k běžným cigaretám.

Přečtěte si:   Fitness Praha nejen pro náročné

Skvělý design a desítky příchutí

Kromě menších dopadů na zdraví nabízí elektrické cigarety i další výhody, mezi něž se řadí například skvělý design a jednoduché používání. Zmíněné jednorázové e-cigarety od firmy HQD.czna první pohled nepůsobí jako cigarety, a proto jsou i mnohem lépe přijímány společností. Velkou výhodou je i široká nabídka příchutí, která vám zpříjemní užívání e-cigaret. Běžně můžete narazit na různé ovocné příchutě, jako je příchuť jahod, broskví, žlutého melounu nebo tropického ovoce.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *