Chcete, aby vaše dítě uspělo v konkurenci? Aby mělo do budoucna dobře našlápnuto a aby se v životě neztratilo? Pak ho učte anglicky. Čím dříve si základy nejužívanějšího jazyka na světě osvojí, tím lepší má vyhlídky. Jak na to?

Ideální věk, kdy s angličtinou začít je už kolem čtvrtého roku dítěte. Kvalitní jazykové školy pořádají kurzy angličtiny už pro malé děti. Angličtina pro předškoláky je koncipována tak, aby ji hravě zvládly i děti, co ještě neumí číst ani psát. Tajemství úspěchu je v metodě wattsenglish, která v dětech buduje pozitivní vztah a zbavuje je již v rané životní fázi ostychu.

Škola hrou se Stevem a Maggie

Výuka probíhá hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. Celé lekce provází oblíbená videa a písničky se Stevem a Maggie, což jsou maňásci, jež lektor používá jako stimulační prvky.

Metoda wattsenglish je osvědčená a má velkou úspěšnost. Postup výuky je totiž zcela unikátní.

Poprvé v historii vychází výuka anglického jazyka z přirozeného využití lidské tváře. To pomáhá dětem si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi. Aktivace všech smyslů, střídání činností a rozvíjení představivosti, to je to, oč se mohou vyučující i studenti opřít.

Přečtěte si:   FAQ alias často kladené otázky k pomaturitnímu studiu jazyka

Výuka od 4 let

Jazykové kurzy pro děti jsou nejlepší investicí, kterou mohou rodiče dětem dát. V jazykové škole JS FAN jsou určeny pro děti od 4 do 15 let, koncipovány jako roční s návazností do dalších let, zaměřené na rozvoj komunikační složky jazyka a konverzaci. Všichni lektoři bez ohledu na národnost v hodinách mluví striktně anglicky. K využití češtiny se uchylují pouze v případech, pokud potřebují dětem vysvětlit složitější gramatický jev. Jazyková škola JS FAN nabízí i kurzy formou online výuky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *