Pěnové puzzle
Pěnové puzzle
geralt / Pixabay

Pěnové puzzle jsou určeny do všech dětských pokojíčků, a to konkrétně na podlahu. Mají totiž více funkcí, chrání děti před chladem ze studené země, ale také jim vytváří příjemný a měkký prostor na batolení se anebo na hraní.

Malý neposeda se zabývá nejenom prodejem, ale i samotnou výrobou kvalitních pěnových puzzle. Při koupi jakékoliv podložky můžete počítat s následujícími výhodami:

  • Funkční tepelná izolace
  • Vyrobeno z materiálu, který nevyvolává alergické reakce
  • Velmi snadná údržba
  • Veselá a zajímavá dekorace do dětského pokojíčku
  • Pestré barvy, které jsou stálé

Kvalita pěnových puzzle je zaručena díky pěnovému polyethylenu, který je po zdravotní stránce zcela nezávadný. Děti jsou citlivé a musí přicházet do kontaktu pouze s takovými předměty, které jim neublíží. Nekupujte tedy asijské napodobeniny originálů, které mohou obsahovat různé ftaláty a škodlivá azobarviva.  Tou nejlepší volbou budou pěnové puzzle od Malého neposedy, tedy od spolehlivého českého výrobce, který se může pochlubit aktuálně platným certifikátem na pěnové puzzle a koberce pro děti již od samotného narození.

Přečtěte si:   Plánování maturitního plesu: 5 věcí, na které byste neměli zapomenout

Jednotlivé díly jsou flexibilní a lze je snadno skládat. Díky atraktivnímu vzhledu, který je zapříčiněn pestrými barvičkami, budou mít vaše děti o tyto podložky zájem. Při skládání jednotlivých dílků, na kterých mohou být vyobrazená i zvířátka, budou děti pracovat na rozvoji určitých schopností. Pěnové puzzle jsou tedy praktické, kvalitní, pro děti zábavné a také velmi užitečné. Rodiče ocení efektivní ochranu před studenou podlahou a rozvoj schopností dítěte, a naopak potomci ocení příjemné, pohodlné a veselé místo na hraní si.

Puzzle na zem od Malého neposedy si získají čestné místo na podlaze v dětském pokojíčku vašich malých andílků, pro které chcete samozřejmě jenom to nejlepší.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *