Inline Skating Inline Race  - adege / Pixabay

Hokej bez ledu, zato se spoustou zábavy a hratelný v jakémkoliv počasí – takový je ten in-line. Také jste jeho nevšední kráse propadli? Zamilovali jste si tu divokost a pocit euforie?

Ukážeme vám, jak to vše ještě umocnit a to prostřednictvím toho správného vybavení. Když totiž minimalizujete riziko úrazu a nádavkem k tomu připojíte ještě pořádnou porci hráčského komfortu, bude váš zážitek atakovat docela jiné mety.

Co všechno budete potřebovat

Rozhodli jste se investovat do in-line vybavení? Pak by vám určitě neměly chybět kalhoty, brusle a rukavice (a samozřejmě hokeje a puky). A na co si dávat pozor při výběru?

Brusle na in-line a jejich specifika

Třeba takové in-line brusle se od těch klasických značně liší. Chtějte zejména kolečka s vysokou pevností a odolností, jež tlumí a odvádějí pryč nárazy z odrazů i skoků. A to i v náročném terénu. Dbejte také na individuální nastavení každé brusle podle šířky a tvaru nohy.

Přečtěte si:   Hledáte opravdu efektivní způsob propagace? Dejte o své firmě vědět pomocí multifunkčních šátků

Pátrejte po jednotlivých vázáních se snadnou fixací, ušetříte tak čas a brusle navíc skvěle drží na noze. A nezapomeňte ani na vyměnitelnou měkkou vnitřní vložku. Pomůže vám s hygienou vašeho sportovního vybavení, odvádí pot a celkově pozdvihuje získaný komfort.

Když rukavice, tak pořádné

A chybět by vám neměly ani kvalitní rukavice na in-line. Vyznačují se zesílením ve svrchní části i dobrým odvodem potu. Díky nim zvládnete držet hokejku pohodlně a pevně a zároveň se ochráníte před nepříjemným zraněním při nárazu nebo prudkém pádu. Jsou vhodné pro dlouhé nošení v jakémkoliv počasí.

Kde nakupovat? U specialistů

Veškeré nezbytné vybavení pro milovníky in-line hokeje najdete v e-shopu Bauerhockey.cz. Vsaďte na prověřenou značkovou kvalitu, odstupňovanou tak, aby si na své přišli amatéři i profesionální hráči. A seženete tu i náhradní kolečka nebo třeba servisní materiální. A to za opravdu dobré ceny. Stačí kliknout a začít vybírat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *