Jak probíhá oprava dveří po vloupání?


Život občas přináší i nepříjemné situace, mezi ty nejméně příjemné potom patří návrat do vyloupenému bytu nebo domu. Když už však k něčemu podobnému dojde, je třeba i přes veškerý stres a spravedlivý hněv zachovat chladnou hlavu a s ní situaci řešit. Na prvním místě je vždy samozřejmě přivolání policie ČR, ihned poté co dojde k prohlédnutí objektu je však na řadě zámečnická pohotovost. Jak však taková oprava dveří po vloupání probíhá?

Určení rozsahu poškození

První věcí, kterou musí technik posoudit, je rozsah poškození. Je poškozený pouze zámek nebo řádění lupičů odnesly i zárubně? Jsou dveře opravitelné nebo bude třeba jejich výměna? Posouzení stavu dveří je nezbytným předpokladem pro odhad průběhu opravy, nezbytného vybavení a samozřejmě také její ceny.


Vlastní oprava

Technici mají v pohotovostním vozidle vždy maximum potřebného vybavení, možné je i svaření poškozených zárubní. V určitých případech se samozřejmě může stát, že dveře jsou neopravitelné a jedinou možností je jejich výměna za nové. V takovém případě je náš technik schopen dveře rychle dovézt.

Naši technici udělají vždy maximum, aby se nepříjemná situace vyřešila co nejrychleji. Lepší, než rychlé řešení je však stav, kdy situaci není třeba řešit vůbec. Vždy proto věnujte dostatečnou pozornost prevenci – domluvte se se sousedy na pravidelném vybírání schránky, zvažte pořízení elektrospínačů automaticky rozsvěcujících světla apod. či si u nás objednejte službu – zabezpečení objektů.

 • Pro tento článek si můžete zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup
  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!

  Cena za umístění reklamy pod tento článek je 80 CZK. Tato se zobrazí okamžitě po zaplacení přes platební bránu PAYPAL (tlačítko níže) a zůstane zde na trvalo. Počet reklam pod tímto článekm je omezen na tři. Přečtěte si prosím pravidla a doplňující informace.
Powered by pes502

Zanechejte odpověď

Copyright © 2018 Kvalitní.cz ·