Buďte první a ulovte si nejkrásnější dovolenou se slevou First Minute!

Buďte první a ulovte si nejkrásnější dovolenou se slevou First Minute!

Buďte první a ulovte si nejkrásnější dovolenou se slevou First Minute!

Ne, vůbec to není předčasné! Svou letní dovolenou si můžete v klidu a pohodě vybrat už teď a získat díky tomu navíc spoustu výhod: ty nejlepší termíny, lokality a samozřejmě i ceny. Stačí, když využijete stále populárnějších nabídek First Minute.

Prosinec je na takové rozhodnutí ideální, právě teď totiž vychází u většiny velkých cestovních kanceláří katalogy pro novou sezónu, takže kapacity jsou čerstvě uvolněné, lokality připravené a čekají jen a jen na vás.

Náš tip: Kupte si dovolenou First Minute v Bulharsku na rok 2018 a budete mít ten nejkrásnější hotel dřív, než v něm bude beznadějně vyprodáno!

Výběr z širokého prázdninového menu

Vyhlédli jste si vloni krásný hotel, ale byl už beznadějně obsazený? Chtěli byste luxusní pokoj s výhledem na moře za velmi příjemnou cenu? Pak neváhejte a pusťte s do prozkoumávání nabídek již nyní. Jestliže cestujete s rodinou, zaměřte se na ubytování spojené s animačními programy nebo apartmány v blízkosti pláže. Singles turistům zase budou více vyhovovat hotely přímo v centru letoviska, odkud je k jakékoliv zábavě dostatečně blízko.

A pokud si nevíte s výběrem rady, určitě se obraťte na pracovníky zvolené cestovní kanceláře.

Za sluníčkem se slevou

Včasná rezervace zájezdu vám také ušetří nemalé peníze. Například cestovní agentura Viamare nabízí své First Minute zájezdy až o 18 % levněji a jako bonus ještě výhodné cestovní pojištění (pro děti do 12 let zdarma). K perfektním důvodům proč koupit zájezd již nyní a právě zde patří také garance zachování ceny, a to i v případě navýšení ceny paliva nebo zavedení dodatečné příplatkové taxy. Každý First Minute zájezd navíc obsahuje i parkování zdarma pro váš osobní vůz u letiště Praha či Ostrava. Nemusíte tak vydávat další stokoruny až tisíce navíc a bát se, že díky kroužení po zaplněných odstavných plochách svůj let zkrátka nestihnete. Hlavně v prázdninové špičce je totiž podobná situace v Praze zcela běžná.

Zkrátka a dobře, vybrat si svou letní dovolenou už teď se zkrátka vyplatí. Propadněte kouzlu včasného výběru a nízkých cen i vy! Všechny dostupné destinace si tak můžete užít v celé jejich kráse a bez jakýchkoliv omezení. A to se rozhodně vyplatí!

Zanechejte odpověď

Copyright © 2017 Kvalitní.cz ·